Aphrodisia – Imperial VITAMINS

Aphrodisia „V“ ultra rapid pro muže

Aphrodisia „V“ pro muže - doplněk stravy - komplex bylinných výtažků a aktivních látek s urychleným nástupem účinku.

Pojďte až na vrchol, zlepšete si postavení!

 

cena balení
399 KČ s DPH
Distributor produktů: Imperial Vitamins CZ s.r.o., Křenová 479/71, Brno 602 00
 • Popis

  Aphrodisia „V“ ultra rapid pro muže

  Aphrodisia „V“ ultra rapid pro muže

  Pojďte až na vrchol, zlepšete si postavení!

  Doplněk stravy

  Použití: Aphrodisia „V“ ultra rapid pro muže - doplněk stravy obsahuje speciální formuli s urychleným nástupem účinku, která pomáhá mužům zkvalitnit erekci 1235 a také zvýšit sexuální touhu a výkon12345. Aphrodisia „V“ ultra rapid pro muže je produkt složený z unikátní kombinace pěti rostlin z různých koutů světa a L-argininu.*

  Účinky: Obsahuje extrakt z kořene Maca1, který příznivě ovlivňuje sexuální potenci, sexuální touhu a napomáhá zvyšovat libido. Přispívá ke zvyšování množství a pohyblivosti spermií. Má příznivý vliv na zdravý mužský reprodukční systém. Sibiřský Ženšen2 pomáhá vyvolat a zlepšit erekci. Přispívá k sexuálnímu zdraví. Příznivě ovlivňuje fyzickou a duševní výkonnost. Extrakt z plodů Kotvičníku Zemního3 podporuje sexuální touhu a sexuální výkon. Má příznivý vliv na mužský močový a reprodukční systém. Extrakt z kořene Muira puama4  přispívá k fyzické a psychické odolnosti.  Extrakt z listů Ginkgo biloba5 přispívá ke správnému prokrvení orgánů.

  Doporučené denní dávkování: 2x denně 1 kapsle po jídle, nebo 2 kapsle najednou 1-2 hodiny před pohlavním stykem. Maximální denní dávka je 2 kapsle.

  Upozornění: Doplněk stravy Aphrodisia „V“ není určen pro děti. Není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosahu dětí! Denní doporučená dávka se nesmí překročit. Doplněk stravy neužívejte po datu minimální trvanlivosti uvedeném na obalu.

  Skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotách 5-25 °C. Doplněk stravy nevystavujte přímému slunečnímu záření.

  Hmotnost: 7 g (+/-5%) 10 kapslí

  * Organismus každého muže nebo ženy je jedinečný a výsledky při užívání produktů Aphrodisia V pro ženy a Aphrodisia V pro muže jsou individuální a mohou se u jednotlivých mužů a žen lišit na základě jejich individuálních genetických predispozic, věku a dalších faktorů.

 • Návod k použití

  Aphrodisia „V“ ultra rapid pro muže

  Doplněk stravy na podporu erekce a libida s ultra rychlým nástupem účinku.*

  Doporučené denní dávkování: 2 kapsle najednou 1-2 hodiny před pohlavním stykem. Při pravidelném užívání, se zvyšuje účinek doplňku stravy. Maximální denní dávka jsou 2 kapsle.

  Obsah nutričních prvků v 1 kapsli

  hmotnost (+/-5%)

  denní dávka 2 kapsle

   % DDD 2 kapsle

  L- Arginin

  500 mg

  1000 mg

  (x)

  Maca Peruánská (Lepidium mayenii) – extrakt z kořeňe

  100 mg

  200 mg

  (x)

  Sibířský Ženšen (Eleutherococcus senticosus) – extrakt z kořene

  100 mg

  200 mg

  (x)

  Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) – extrakt z plodů 

  25 mg

  50 mg

  (x)

  Muira puama (Ptychopetalum olacoides) - extrakt z kořene

  20 mg

  40 mg

  (x)

  Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba) - extrakt z listů

  10 mg

  20 mg

  (x)

  DDD: % doporučené denní dávky
  (X) -
  není určena

  Vyrobeno v USA

  Složení: L-arginin hydrochlorid, extrakt z kořene Macy Peruánské (Lepidium mayenii), extrakt z kořene Sibiřského ženšenu (Eleutherococcus senticosus), extrakt z plodů Kotvičníku zemního (Tribulus terrestris), extrakt z kořene Muira puama (Ptychopetalum olacoides), extrakt z listů Jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba), želatina, protispékavé látky: uhličitan vápenatý, stearan hořečnatý.

  Hmotnost: 7 g (+/- 5 %) 10 kapslí

  Upozornění: Doplněk stravy Aphrodisia „V“ není určen pro děti. Není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosahu dětí! Denní doporučená dávka se nesmí překročit. Doplněk stravy neužívejte po datu minimální trvanlivosti uvedeném na obalu.

  Skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotách od 5-25 ° C. Doplňky stravy nevystavujte přímému slunečnímu záření.


  * Organismus každého muže nebo ženy je jedinečný a výsledky při užívání produktů Aphrodisia V pro ženy a Aphrodisia V pro muže jsou individuální a mohou se u jednotlivých mužů a žen lišit na základě jejich individuálních genetických predispozic, věku a dalších faktorů.

 • Složení

  L-Arginin

  Je základní živina a biochemikálie, bez níž nemůže existovat žádná forma života, není nahraditelný žádnou jinou živinou. L-Arginin tělo využívá na stavbu většiny tkání, hormonů, genetického kódu a dalších látek. 

  Kořen Maca

  Obsahuje extrakt z kořene Maca1, který příznivě ovlivňuje sexuální potenci, sexuální touhu a napomáhá zvyšovat libido. Přispívá ke zvyšování množství a pohyblivosti spermií. Má příznivý vliv na zdravý mužský reprodukční systém. 

  Sibiřský Ženšen

  Sibiřský Ženšen2 pomáhá vyvolat a zlepšit erekci. Přispívá k sexuálnímu zdraví. Příznivě ovlivňuje fyzickou a duševní výkonnost. 

  Kotvičník zemní

  Extrakt z plodů Kotvičníku Zemního3 podporuje sexuální touhu a sexuální výkon. Má příznivý vliv na mužský močový a reprodukční systém. 

  Muira puama

  Extrakt z kořene Muira puama4  přispívá k fyzické a psychické odolnosti.

  Ginko Biloba

  Extrakt z listů Ginkgo biloba5 přispívá ke správnému prokrvení orgánů.


Banner
Aphrodisia „V“ ultra rapid pro muže - Doplněk stravy