Aphrodisia – Imperial VITAMINS

Aphrodisia „V“ ultra rapid pro muže

Doplněk stravy na podporu erekce a libida s ultra rychlým nástupem účinku
Doplněk stravy obsahující jedinečnou kombinaci bylin z různých končin světa, který svým unikátním složením a ultra rychlým nástupem účinku podporuje zvýšení kvality erekce, prodloužení erekce a také zvýšení chuti na sex a sexuální výkonnosti. Má také pozitivní účinek při regeneraci a problémech s dosažením opakované erekce.*

cena balení
399 KČ s DPH
 • Popis

  Aphrodisia „V“ ultra rapid pro muže

  Doplněk stravy na podporu erekce a libida s ultra rychlým nástupem účinku

  Pojďte až na vrchol… zlepšete si postavení.

  Proč bych měl zkoušet další z tisíce produktů na našem trhu zaměřených na potenci či zvýšení výkonnosti. Vždyť já s tím nemám problém, řekne si téměř každý muž. Alespoň před všemi kamarády to tak všichni prezentujeme a málokdo si přizná problémy v posteli. Nejde o to, jak přesvědčujeme naše okolí o své potenci, ale o to zda jsme opravdu spokojeni sami se sebou. Dokážeme si sami kriticky říci, že věkem klesá i naše potence?

  Aphrodisia „V" ultra rapid pro muže je přírodní produkt složený z unikátní kombinace pěti rostlin z různých koutů světa a L-argininu. Kořen Maca je známým afrodiziakem z pohoří And, rostoucím v ohromných výškách je odpradávna používán k zvýšení libida. Sibiřský ženšen, s vlastnostmi téměř mystickými, se v Číně používá k lékařským účelům již více než 2000 let. Kotvičník zemní je bylina s mimořádnými účinky obnovy vitality a elánu. Ginko Biloba je unikátní rostlinný druh, zlepšujícího prokrvení organismu či jako přírodní antidepresivum, stimulujícím činnost různých částí těla. Škornice šípolistá se v západní medicíně využívá k léčbě potence a zlepšení sexuálních funkcí.*

  Aphrodisia „V“ ultra rapid pro muže je dobrou zprávou pro všechny, kteří si váží každou chvilku strávenou s partnerem a vědí nebo chtějí si užít svůj život naplno. Myslíme si, že většina dobrých manželů či partnerů chce být i dobrými milenci. Tak proč váhat a nevyzkoušet produkt, který pomáhá vyřešit dlouhodobé problémy? Kdybyste věděli, že se to dá elegantně řešit bez léků, tak byste stále váhali s pravidelným užíváním přírodního produktu a rádi se vyhnuli rozhovorům typu: "Myslím si, že jsi skvělý, ale ... nebo snad" Bylo to výborné, ale ...? Určitě. Pojďte tedy až na vrchol, zlepšete Vaše postavení!*

  Aphrodisia „V“ ultra rapid pro muže

  • Napomáhá při poruchách erekce a sexuální vzrušivosti mužů
  • Přispívá ke kvalitnější a delší erekci
  • Podporuje chuť na sex a sexuální výkonnost
  • Pomáhá intenzifikaci sexuálních zážitků
  • Napomáhá rychlejší regeneraci - při opakované erekci
  • Napomáhá při odstranění erektilní dysfunkce způsobené stresem
  • Pozitivně ovlivňuje plodnost a kvalitu spermií*

   * Organismus každého muže nebo ženy je jedinečný a výsledky při užívání produktů Aphrodisia V pro ženy a Aphrodisia V pro muže jsou individuální a mohou se u jednotlivých mužů a žen lišit na základě jejich individuálních genetických predispozic, věku a dalších faktorů.
 • Návod k použití

  Aphrodisia „V“ ultra rapid pro muže

  Doplněk stravy na podporu erekce a libida s ultra rychlým nástupem účinku.*

  Doporučené denní dávkování: 2 kapsle najednou 1-2 hodiny před pohlavním stykem. Při pravidelném užívání, se zvyšuje účinek doplňku stravy. Maximální denní dávka jsou 2 kapsle.

  Obsah nutričních prvků v 1 kapsli

  hmotnost (+/-5%)

  denní dávka 2 kapsle

   % DDD 2 kapsle

  L- Arginin

  500 mg

  1000 mg

  (x)

  Výtažek z Kořene Maca (Lepidium mayenii)

  100 mg

  200 mg

  (x)

  Sibiřský Ženšen

  100 mg

  200 mg

  (x)

  Extrakt z plodů Kotvičníku zemního

  25 mg

  50 mg

  (x)

  Škornice šípolistá

  20 mg

  40 mg

  (x)

  Extrakt z listů Ginko Biloba

  10 mg

  20 mg

  (x)

  DDD: % doporučené denní dávky
  (X) -
  není určena

  Vyrobeno v USA

  Složení: L-Arginin, extrakt kořene Maca (Lepidium mayenii), Sibiřský Ženšen, extrakt z plodů Kotvičníku zemního, extrakt ze Škornice šípolisté (Epimedium agittatum), extrakt z listů Ginko Biloba, želatina, protispékavé látky: uhličitan vápenatý, stearát hořečnatý.

  Hmotnost:
  7 g (+/- 5 %) 10 kapslí

  Upozornění: Doplňek stravy Aphrodisia „V“ ultra rapid není určen pro děti. Není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Doplňky stravy se nesmějí používat jako náhrada pestré stravy. Uskladňujte mimo dosah malých dětí. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Doplňky stravy neužívejte po datu minimální trvanlivosti uvedeném na obalu.

  Skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotách od 5-25 ° C. Doplňky stravy nevystavujte přímému slunečnímu záření.

  * Organismus každého muže nebo ženy je jedinečný a výsledky při užívání produktů Aphrodisia V pro ženy a Aphrodisia V pro muže jsou individuální a mohou se u jednotlivých mužů a žen lišit na základě jejich individuálních genetických predispozic, věku a dalších faktorů.

 • Složení

  L-Arginin

  Je základní živina a biochemikálie, bez níž nemůže existovat žádná forma života, není nahraditelný žádnou jinou živinou. L-Arginin tělo využívá na stavbu většiny tkání, hormonů, genetického kódu a dalších látek. Úplně prvotní význam má L-Arginin na tvorbu neuropřenašeče - oxidu dusíku (NO) a pro tvorbu a vylučování růstového hormonu (HGH). Oxid dusíku přímo odpovídá za uvolňování krevních cest a zvýšené prokrvení konkrétních orgánů (i pohlavních) na základě pokynů mozku. HGH je přímo zodpovědný za celkovou tělesnou regeneraci, což má ojedinělý význam při doléčování všech poúrazových a pooperačních stavů a dlouhodobých onemocněních.

  Pozitivní účinky

  • odstraňuje poruchy erekce a sexuální vzrušivosti mužů i žen
  • snižuje celkově vysoký krevní tlak
  • chrání  před aterosklerózou srdce, tepen, žil, cév a opět jim vrací pružnost
  • urychluje doléčení poúrazových stavů
  • dodává tělesnou energii
  • zvyšuje odvod kyseliny mléčné z namáhaného svalu a oddálí tak nástup "svalovice"
  • podílí se i na tvorbě kolagenu, který je součást pojivových tkání
  • snižuje riziko ztučnění jater a nárůstu cholesterolu
  • pozitivně podporuje imunitní systém

  Tyto účinky L-Argininu přispívají k přímé syntéze svalových bílkovin, rychlé regeneraci, hojení ran a zpomalování úbytku svalů po námaze.

  Kořen Maca

  Maca je prastará léčivá bylina z Peruánských And. Maca, také známá jako Lepidium Meyenii, je roční rostlina, která se pěstuje na náhorních plošinách středního Peru. Roste asi 4500 metrů nad mořem v extrémně chladném, na kyslík chudém prostředí se silnými větry a ostrým slunečním světlem. Na světě neexistuje žádná jiná potravina, která by byla schopna růst v této nadmořské výšce. Půda této náhorní plošiny je velmi bohatá na minerály, které odpovídají za úroveň nalezených stopových prvků v Maca. Maca je v Peru uctívána už více než 2000 let. Podle legendy se praví, že bojovníci Inků jedli Maca před bojovou výpravou k dosažení síly a vytrvalosti. Španělští dobyvatelé ji nazývali "sexuální rostlinou Inků". Ženy v Jižní Americe po tisíce let používají Maca na podporu výdrže, předcházení únavy a ke snižování účinků stresu na organismus. Peruánské ženy začínají užívat Maca od 3 let, a zůstávají silné, plodné, produktivní a mají neuvěřitelnou výdrž až do pozdního věku. Maca zvyšuje ženské libido a k dosažení nejlepších výsledků se má užívat denně.

  Pozitivní účinky:

  • Zabraňuje mužské impotenci, ženské frigiditě.
  • Dlouhodobě výrazně podporuje erekci.
  • Stimuluje sexuální funkce.
  • Zvyšuje libido.
  • Klinické testy potvrdily pozitivní vliv na potenci, objem semene a pohyblivost a počet spermií.
  • Kladně působí na prostatu u mužů.
  • Napomáhá při duševní vyčerpanosti, stresu, posiluje psychickou odolnost.
  • Posiluje a omlazuje organismus, zmírňuje příznaky stárnutí.
  • Podporuje růst svalové hmoty.
  • Napomáhá normalizaci hladiny hormonů u žen - velmi účinná v období klimakteria.

  Sibiřský Ženšen

  S vlastnostmi považovanými ve většině světa téměř za mystické, se v Číně ženšen používá k léčebným účelům více než 2000 let. Ženšen patří do 'čchi' kategorie rostlin, používaných na posílení a regeneraci orgánů a tkání. V průběhu historie se popularita i použití ženšenu rozšiřovala. V současnosti se výtažky z kořene používají při různých zdravotních problémech. Zlepšuje adaptabilitu organismu, podporuje činnost ledvin a žláz s vnitřní sekrecí, příznivě ovlivňuje látkovou výměnu, zlepšuje trávení a napomáhá dokonalému vstřebávání živin. Upravuje činnost srdce a centrálního nervového systému, působí protiskleroticky, zlepšuje průběh revmatismu a chronické bronchitidy. Pomáhá chránit před rakovinou a škodlivou radiací, zpomaluje procesy stárnutí a působí jako silné afrodiziakum. Čínské označení "ženšen" znamená něco jako "člověka kořen". Podle nauky o podobnosti se léčivé vlastnosti rostlin projevují v jejich tvaru, například skvrnité listy Plicník připomínají plíce a tak naznačují, že rostlina je dobrá na plíce nebo listy, které jsou srdčité nebo mají tvar ledviny, naznačují léčivé účinky pro takto indikované orgány. Kořeny, které připomínají lidskou postavu pak působí celkově na lidské tělo a těší se zvláštní úctě.

  Pozitivní účinky

  • podporuje antioxidační, imunostimulační a protizánětlivé procesy v organismu
  • dodává energii pro organismus
  • vhodný při zvýšené únavě, vyčerpání, oslabení organismu
  • pomáhá zlepšovat koncentraci a podporuje regeneraci organismu
  • vhodný ke stabilizaci fyzického, smyslového a intelektuálního výkonu
  • působí jako silné afrodiziakum

  Kotvičník zemní

  Kotvičník je bylina s mimořádnými účinky na pročištění organismu, zvýšení vitality a obranyschopnosti organismu, zvýšení sexuální aktivity. Při klinických studiích byl zjištěn dramatický nárůst síly, vytrvalosti a schopnosti svalové regenerace. Směs fytosterolů v Kotvičníku patří k nejefektivnějším kombinacím, které věda objevila v jedné rostlině.

  Pozitivní účinky

  U mužů:

  • zvyšuje pánskou potenci, zvyšuje hladinu testosteronu až o 30%
  • zvyšuje objem svalové hmoty na úkor tuku
  • zlepšuje mužskou plodnost
  • léčí problémy s prostatou
  • obnovuje mladickou vitalitu a elán

  U žen:

  • značně zvyšuje hladinu estrogenů - ženských pohlavních hormonů
  • zmírňuje negativní klimakterické potíže u žen
  • potlačení nespavosti, napětí a deprese a podrážděnosti
  • redukuje tělesný tuk
  • zvyšuje sexuální aktivitu

  Škornice šípolistá - Epimedium sagittatum

  Mnoho druhů rostlin z druhu Epimedium má afrodiziakální vlastnosti. Podle legendy tuto vlastnost objevil čínský pasák koz, který si všiml sexuální aktivity ve svém stádě poté, co jedli trávu. "Aktivní látka" v Epimedium je icariin, který jak to bylo prokázáno, má účinky látek používajících v západní medicíně k léčbě impotence a zlepšení sexuálních funkcí. Icariin působí jako inhibitor PDE5 a zvyšuje produkci bioaktivního oxidu dusnatého stejně, jako napodobuje účinky testosteronu. Je zodpovědný za odpočinek hladkého svalstva a tím posiluje i odezvu v hladkém svalstvu našeho organismu. Tradičně v lidovém léčitelství bývá Škornice šípolistá používána především jako velmi silné afrodiziakum, při mužské impotenci, při mužské i ženské neplodnosti (má přímý blahodárný vliv na tvorbu spermií), při předčasném výronu semene, osteoporóze či nedostatečném prokrvení mozku. Zvyšuje citlivost nervových zakončení v kůži, tedy i v pohlavních orgánech, působí blahodárně jako nervové tonikum a zlepšuje činnost imunitního systému.

  Pozitivní účinky

  • Obsahuje látky velmi účinné při prevenci a léčbě mužské impotence
  • Zlepšuje sexuální funkce mužského i ženského těla
  • Má blahodárný vliv na tvorbu spermií
  • Má pozitivní účinky při léčbě mužské i ženské neplodnosti
  • Zvyšuje citlivost v nervových zakončeních a zajišťuje prokrvení pohlavních orgánů a mozku

  Ginko Biloba

  Podle vědeckých výzkumů, Ginko Biloba rostlo na Zemi už po miliony let a je to unikátní rostlinný druh. Zdraví prospěšné účinky byly objeveny nejprve na dálném východě. Čínská přírodní medicína Ginko dodnes bere jako jednu z často využívaných rostlin pro přírodní lékařství. Semena a listy stromu se používají jako léčivo, obsahují asi 60 účinných látek. V medicínských preparátech jsou využívány na rozšiřování cév, zlepšení cirkulace krve a její okysličování. Ginko Biloba příznivě působí proti únavě, zlepšuje metabolismus a imunitní schopnosti organismu, může působit i jako přírodní antidepresivum. Posiluje různé části a funkce těla tím, že stimuluje jejich činnost. Využívá se i při léčbě astmatu, nedostatečném mozkovém prokrvení a gangrénách.

  Pozitivní účinky

  • Má blahodárný účinek na krevní oběh a cévy, hlavně v mozku a dolních končetinách
  • Příznivě ovlivňuje paměť a další mozkové funkce
  • Má antioxidační aktivitu, tedy zpomaluje rozvoj změn souvisejících se stárnutím

Banner
Aphrodisia „V“ ultra rapid pro muže - Doplněk stravy