Aphrodisia – Imperial VITAMINS

Aphrodisia „V“ pro ženy

Aphrodisia „V“ pro ženy - doplněk stravy - kombinace bylinných výtažků a aktivních látek

Pojďte až na vrchol, už žádné předstírání!

cena balení
649 KČ s DPH
Distributor produktů: Imperial Vitamins CZ s.r.o., Křenová 479/71, Brno 602 00
 • Návod k použití

  Použití: Aphrodisia „V“ pro ženy- doplněk stravy obsahuje speciální formuli, která vyváženě kombinuje bylinné výtažky a aktivní látky. Aphrodisia „V“ pro ženy napomáhá ke zvýšení sexuální touhy¹²³ a k udržení zdravého sexuálního apetitu u žen¹²³.

  Učinky: Obsahuje Extrakt z listů Damiany¹ která přispívá ke zdravému sexuálnímu apetitu, pomáhá udržet zdravé sexuální vztahy. Napomáhá mentálnímu a fyzickému uvolnění.  Extrakt z kořene Muira Puama²,  pomáhá udržet zdravé sexuální vztahy a přispívá k fyzické a psychické odolnosti. Extrakt z kořene Maca³, který příznivě ovlivňuje sexuální touhu a napomáhá zvyšovat libido. Příznivě ovlivňuje ženské sexuální funkce. Napomáhá ke zvýšení mentálního a fyzického výkonu.

  Doporučené denní dávkování: 2x denně 1 kapsle po jídle, při pravidelném užívání se zvyšuje účinek doplňku stravy. Maximální denní dávka je 2 kapsle.

  Upozornění: Doplněk stravy Aphrodisia „V“ není určen pro děti. Není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosahu dětí! Denní doporučená dávka se nesmí překročit. Doplněk stravy neužívejte po datu minimální trvanlivosti uvedeném na obalu.

  Skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotách 5-25 °C. Doplněk stravy nevystavujte přímému slunečnímu záření.

  Složení: L-Arginin hydrochlorid, extrakt z listů Damiany (Turnera diffusa ), Extrakt z kořene Muira puama (Ptychopetalum olacoides), extrakt z kořene Macy Peruánské (Lepidium mayenii), želatina, Protispékavé látky: uhličitan vápenatý, stearan hořečnatý

  Hmotnost: 38,2 g (+/- 5%)

  Obsah: 60 kapslí

  Obsah výživových prvků v 1 kapsli

  (hmotnost)

  Denní dávka 2 kapsle (hmotnost)

  % DDD 2 kapsle

  L- Arginin

  125 mg

  250 mg

  (x)

  Damiana (Turnera diffusa)- Extrakt z listů

  100 mg

  200 mg

  (x)

  Muira puama (Ptychopetalum olacoides) - extrakt z kořene

  100 mg

  200 mg

  (x)

  Maca Peruánská (Lepidium mayenii)– extrakt z kořene

  13,5 mg

  27 mg

  (x)

  DDD: doporučené denní dávky    % (X) - není určena 

  Vyrobeno v USA

   

  * Organismus každého muže nebo ženy je jedinečný a výsledky při užívání produktů Aphrodisia V pro ženy a Aphrodisia V pro muže jsou individuální a mohou se u jednotlivých mužů a žen lišit na základě jejich individuálních genetických predispozic, věku a dalších faktorů.

 • Složení

  Damiána

  Obsahuje Extrakt z listů Damiany¹ která přispívá ke zdravému sexuálnímu apetitu, pomáhá udržet zdravé sexuální vztahy. Napomáhá mentálnímu a fyzickému uvolnění.

  Muira Puama

  Extrakt z kořene Muira Puama²,  pomáhá udržet zdravé sexuální vztahy a přispívá k fyzické a psychické odolnosti.

  kořene Maca

  Extrakt z kořene Maca³, který příznivě ovlivňuje sexuální touhu a napomáhá zvyšovat libido. Příznivě ovlivňuje ženské sexuální funkce. Napomáhá ke zvýšení mentálního a fyzického výkonu.


Banner
Aphrodisia „V“ pro ženy Doplněk stravy