Aphrodisia – Imperial VITAMINS

Aphrodisia „V“ pro ženy

Aphrodisia „V“ pro ženy - doplněk stravy - kombinace bylinných výtažků a aktivních látek

Pojďte až na vrchol, už žádné předstírání!

cena balení
649 KČ s DPH
 • Návod k použití

  Použití: Aphrodisia „V“ pro ženy-doplněk stravy obsahuje speciální formuli, která vyváženě kombinuje bylinné výtažky a aktivní látky. Aphrodisia „V“ pro ženy napomáhá ke zvýšení sexuální touhy12 a k udržení zdravého sexuálního apetitu u žen12.*

  Účinky: Obsahuje extrakt z kořene Maca1, který příznivě ovlivňuje sexuální potenci, sexuální touhu a napomáhá zvyšovat libido. Příznivě ovlivňuje ženské sexuální funkce. Napomáhá ke zvýšení mentálního a fyzického výkonu. Extrakt z listů Damiany2 přispívá ke zdravému sexuálnímu apetitu. Pomáhá udržet zdravé sexuální vztahy. Napomáhá mentálnímu a fyzickému uvolnění.

  Doporučené denní dávkování: 2x denně 1 kapsle po jídle, při pravidelném užívání se zvyšuje účinek doplňku stravy. Maximální denní dávka je 2 kapsle.

  Upozornění: Doplněk stravy Aphrodisia „V“ není určen pro děti. Není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosahu dětí! Denní doporučená dávka se nesmí překročit. Doplněk stravy neužívejte po datu minimální trvanlivosti uvedeném na obalu.

  Skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotách 5-25 °C. Doplněk stravy nevystavujte přímému slunečnímu záření.

  Složení: L-Arginin hydrochlorid, extrakt z listů Damiany (Turnera aphrodisiaca), Škornice šípovitá (Epimedium sagittatum), extrakt z kořene Maca (Lepidium mayenii), želatina, Proti spékavé látky: uhličitan vápenatý, stearan hořečnatý

  Hmotnost: 38,2 g (+/- 5%)

  Obsah: 60 kapslí

  Obsah výživových prvků v 1 kapsli

  (hmotnost)

  Denní dávka 2 kapsle (hmotnost)

  % DDD 2 kapsle

  L- Arginin

  125 mg

  250 mg

  (x)

  Extrakt z listů Damiany (Turnera diffusa)

  100 mg

  200 mg

  (x)

  Škornice šípovitá (Epimedium sagittatum)

  100 mg

  200 mg

  (x)

  Extrakt z kořene Maca (Lepidium mayenii)

  13,5 mg

  27 mg

  (x)

  DDD: doporučené denní dávky    % (X) - není určena 

  Vyrobeno v USA

   

  * Organismus každého muže nebo ženy je jedinečný a výsledky při užívání produktů Aphrodisia V pro ženy a Aphrodisia V pro muže jsou individuální a mohou se u jednotlivých mužů a žen lišit na základě jejich individuálních genetických predispozic, věku a dalších faktorů.

 • Složení

  Kořen Maca

  Maca je prastará léčivá bylina z peruánských And. Maca, také známá jako Lepidium Meyenii, je roční rostlina, která se pěstuje na náhorních plošinách středního Peru. Roste asi 4500 metrů nad mořem v extrémně chladném, na kyslík chudobném prostředí se silnými větry a ostrým slunečním světlem. Na světě neexistuje žádná jiná potravina, která by byla schopna růst v této nadmořské výšce. Půda této náhorní plošiny je velmi bohatá na minerály, které odpovídají za úroveň nalezených stopových prvků v Maca. Maca je v Peru uctívána už více než 2000 let. Podle legendy se praví, že bojovníci Inků jedli Macu před bojovou výpravou k dosažení síly a vytrvalosti. Španělští dobyvatelé ji nazývali "sexuální rostlinou Inků". Ženy v Jižní Americe po tisíce let používají Maca na podporu výdrže, předcházení únavy a ke snižování účinků stresu na organismus. Peruánské ženy začínají užívat Macu od 3 let, a zůstávají silné, plodné, produktivní a mají neuvěřitelnou výdrž až do pozdního věku. Maca zvyšuje ženské libido a k dosažení nejlepších výsledků se má užívat denně.

  Pozitivní účinky

  • Zabraňuje mužské impotenci, ženské frigiditě.
  • Dlouhodobě výrazně podporuje erekci.
  • Stimuluje sexuální funkce.
  • Zvyšuje libido.
  • Klinické testy potvrdily pozitivní vliv na potenci, objem semene a pohyblivost a počet spermií.
  • Kladně působí na prostatu u mužů.
  • Napomáhá při duševní vyčerpanosti, stresu, posiluje psychickou odolnost.
  • Posiluje a omlazuje organismus, zmírňuje příznaky stárnutí.
  • Podporuje růst svalové hmoty.
  • Napomáhá normalizaci hladiny hormonů u žen - velmi účinná v období klimakteria

  Damiána

  Damiána je relativně malý keř, který produkuje malé, aromatické květiny. Tyto květiny rostou od začátku do konce léta, a je následováno plody, které chutnají podobně jako fíky. Říká se, že má silně kořeněnou vůni jako heřmánek. Listy jsou tradičně používány do čaje a jako kadidlo, které bylo používáno původními obyvateli Střední a Jižní Ameriky pro své relaxační účinky. Byla používána již v tradičním lidovém léčitelství. Užívali ji zejména obyvatelé Střední a Jižní Ameriky pro své afrodiziakální účinky. V medicíně (i lidové) se damiána používá k léčbě různých onemocnění, kašle, na zácpy a na deprese. Bylinný doplněk je určen také na tlumení fibromyalgie (bolest svalové a pojivové tkáně), zvýšení energie, na emfyzém plic (chronická obstrukční plicní nemoc), na nízkou hladinu estrogenu, na frigiditu, na návaly horka, impotenci, neplodnost, menopauzu, Parkinsonovu nemoc, PMS, zánět prostaty a další, které souvisí s pohlavními orgány mužů a žen. Má účinky na centrální nervový systém. Nejnovější vědecké práce hovoří, že Damiána zvyšuje libido, snižuje frekvenci a intenzitu křečí, zmírňuje deprese, snižuje hladinu cukru v krvi, podporuje trávení, upravuje nepravidelnou menstruaci.

  Pozitivní účinky

  • Velmi účinné ženské afrodiziakum
  • Na tělo působí relaxačně až antidepresivně
  • Je také velmi účinná při léčbě příznaků klimakteria a PMS
  • Snižuje hladinu cukru v krvi a podporuje trávení

Banner
Aphrodisia „V“ pro ženy Doplněk stravy