Aphrodisia – Imperial VITAMINS

Aphrodisia „V“ pro muže

Aphrodisia „V“ pro muže - doplněk stravy - komplex bylinných výtažků a aktivních látek

Pojďte až na vrchol, zlepšete si postavení!

cena balení
649 Kč s DPH
 • Návod k použití

  Použití: Aphrodisia „V“ pro muže - doplněk stravy obsahuje speciální formuli, která pomáhá mužům zkvalitnit erekci 1234 a také zvýšit sexuální touhu a výkon1234. Aphrodisia „V“ pro muže je produkt složený z unikátní kombinace pěti rostlin z různých koutů světa a L-arginínu.*

  Účinky: Obsahuje extrakt z kořene Maca1, který příznivě ovlivňuje sexuální potenci, sexuální touhu a napomáhá zvyšovat libido. Přispívá ke zvyšování množství a pohyblivosti spermií. Má příznivý vliv na zdravý mužský reprodukční systém. Sibiřský Ženšen2 pomáhá vyvolat a zlepšit erekci. Přispívá k sexuálnímu zdraví. Příznivě ovlivňuje fyzickou a duševní výkonnost. Extrakt z plodů Kotvičníku Zemního3 podporuje sexuální touhu a sexuální výkon. Má příznivý vliv na mužský močový a reprodukční systém. Ginkgo biloba4 přispívá ke správnímu prokrvení orgánů.

  Doporučené denní dávkování: 2x denně 1 kapsle po jídle nebo 2 kapsle 1 - 2 hodiny před pohlavním stykem. Při pravidelném užívání se zvyšuje účinek doplňku stravy. Maximální denní dávka je 2 kapsle.

  Upozornění: Doplněk stravy Aphrodisia „V“ není určen pro děti. Není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosahu dětí! Denní doporučená dávka se nesmí překročit. Doplněk stravy neužívejte po datu minimální trvanlivosti uvedeném na obalu.

  Skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotách 5-25 °C. Doplněk stravy nevystavujte přímému slunečnímu záření.

  Složení: L-Arginin, extrakt z kořene Maca (Lepidium mayenii), Sibiřský Ženšen, extrakt z plodů Kotvičníku zemního, extrakt ze Škornice šípovité (Epimedium sagittatum), extrakt z listů Ginko biloba, želatina, Proti spékavé látky: uhličitan vápenatý, stearan hořečnatý.

  Hmotnost: 35,8 g (+/- 5%)

  Obsah: 60 kapslí

  Obsah výživových prvků v 1 kapsli

  (hmotnost)

  Denní dávka 2 kapsle (hmotnost)

  % DDD 2 kapsle

  L- Arginin

  250 mg

  500 mg

  (x)

  Extrakt z kořene Maca (Lepidium mayenii)

  100 mg

  200 mg

  (x)

  Sibířský Ženšen

  100 mg

  200 mg

  (x)

  Extrakt z plodů Kotvičníku zemního 

  25 mg

  50 mg

  (x)

  Škornice šípovitá (Epimedium sagittatum)

  20 mg

  40 mg

  (x)

  Extrakt z listů Ginko Biloba

  10 mg

  20 mg

  (x)

  DDD: doporučené denní dávky    % (X) - není určena

  Vyrobeno v USA 

  * Organismus každého muže nebo ženy je jedinečný a výsledky při užívání produktů Aphrodisia V pro ženy a Aphrodisia V pro muže jsou individuální a mohou se u jednotlivých mužů a žen lišit na základě jejich individuálních genetických predispozic, věku a dalších faktorů.

 • Složení

  Kořen Maca

  Maca je prastará léčivá bylina z Peruánských And. Maca, také známá jako Lepidium Meyenii, je roční rostlina, která se pěstuje na náhorních plošinách středního Peru. Roste asi 4500 metrů nad mořem v extrémně chladném, na kyslík chudém prostředí se silnými větry a ostrým slunečním světlem. Na světě neexistuje žádná jiná potravina, která by byla schopna růst v této nadmořské výšce. Půda této náhorní plošiny je velmi bohatá na minerály, které odpovídají za úroveň nalezených stopových prvků v Maca. Maca je v Peru uctívána už více než 2000 let. Podle legendy se praví, že bojovníci Inků jedli Maca před bojovou výpravou k dosažení síly a vytrvalosti. Španělští dobyvatelé ji nazývali "sexuální rostlinou Inků". Ženy v Jižní Americe po tisíce let používají Maca na podporu výdrže, předcházení únavy a ke snižování účinků stresu na organismus. Peruánské ženy začínají užívat Maca od 3 let, a zůstávají silné, plodné, produktivní a mají neuvěřitelnou výdrž až do pozdního věku. Maca zvyšuje ženské libido a k dosažení nejlepších výsledků se má užívat denně.

  Pozitivní účinky:

  • Zabraňuje mužské impotenci, ženské frigiditě.
  • Dlouhodobě výrazně podporuje erekci.
  • Stimuluje sexuální funkce.
  • Zvyšuje libido.
  • Klinické testy potvrdily pozitivní vliv na potenci, objem semene a pohyblivost a počet spermií.
  • Kladně působí na prostatu u mužů.
  • Napomáhá při duševní vyčerpanosti, stresu, posiluje psychickou odolnost.
  • Posiluje a omlazuje organismus, zmírňuje příznaky stárnutí.
  • Podporuje růst svalové hmoty.
  • Napomáhá normalizaci hladiny hormonů u žen - velmi účinná v období klimakteria.

  Sibiřský Ženšen

  S vlastnostmi považovanými ve většině světa téměř za mystické, se v Číně ženšen používá k léčebným účelům více než 2000 let. Ženšen patří do 'čchi' kategorie rostlin, používaných na posílení a regeneraci orgánů a tkání. V průběhu historie se popularita i použití ženšenu rozšiřovala. V současnosti se výtažky z kořene používají při různých zdravotních problémech. Zlepšuje adaptabilitu organismu, podporuje činnost ledvin a žláz s vnitřní sekrecí, příznivě ovlivňuje látkovou výměnu, zlepšuje trávení a napomáhá dokonalému vstřebávání živin. Upravuje činnost srdce a centrálního nervového systému, působí protiskleroticky, zlepšuje průběh revmatismu a chronické bronchitidy. Pomáhá chránit před rakovinou a škodlivou radiací, zpomaluje procesy stárnutí a působí jako silné afrodiziakum. Čínské označení "ženšen" znamená něco jako "člověka kořen". Podle nauky o podobnosti se léčivé vlastnosti rostlin projevují v jejich tvaru, například skvrnité listy Plicník připomínají plíce a tak naznačují, že rostlina je dobrá na plíce nebo listy, které jsou srdčité nebo mají tvar ledviny, naznačují léčivé účinky pro takto indikované orgány. Kořeny, které připomínají lidskou postavu pak působí celkově na lidské tělo a těší se zvláštní úctě.

  Pozitivní účinky

  • podporuje antioxidační, imunostimulační a protizánětlivé procesy v organismu
  • dodává energii pro organismus
  • vhodný při zvýšené únavě, vyčerpání, zda oslabení organismu
  • pomáhá zlepšovat koncentraci a podporuje regeneraci organismu
  • vhodný ke stabilizaci fyzického, smyslového a intelektuálního výkonu
  • působí jako silné afrodiziakum

  Kotvičník zemní

  Kotvičník je bylina s mimořádnými účinky na pročištění organismu, zvýšení vitality a obranyschopnosti organismu, zvýšení sexuální aktivity. Při klinických studiích byl zjištěn dramatický nárůst síly, vytrvalosti a schopnosti svalové regenerace. Směs fytosterolů v Kotvičníku patří k nejefektivnějším kombinacím, které věda objevila v jedné rostlině.

  Pozitivní účinky

  U mužů:

  • zvyšuje pánskou potenci, zvyšuje hladinu testosteronu až o 30%
  • zvyšuje objem svalové hmoty na úkor tuku
  • zlepšuje mužskou plodnost
  • léčí problémy s prostatou
  • obnovuje mladickou vitalitu a elán

  U žen:

  • značně zvyšuje hladinu estrogenů - ženských pohlavních hormonů
  • zmírňuje negativní klimakterické potíže u žen
  • potlačení nespavosti, napětí a deprese a podrážděnosti
  • redukuje tělesný tuk
  • zvyšuje sexuální aktivitu

  Ginko Biloba

  Podle vědeckých výzkumů, Ginko Biloba rostlo na Zemi už po miliony let a je to unikátní rostlinný druh. Zdraví prospěšné účinky byly objeveny nejprve na dálném východě. Čínská přírodní medicína Ginko dodnes bere jako jednu z často využívaných rostlin pro přírodní lékařství. Semena a listy stromu se používají jako léčivo, obsahují asi 60 účinných látek. V medicínských preparátech jsou využívány na rozšiřování cév, zlepšení cirkulace krve a její okysličování. Ginko Biloba příznivě působí proti únavě, zlepšuje metabolismus a imunitní schopnosti organismu, může působit i jako přírodní antidepresivum. Posiluje různé části a funkce těla tím, že stimuluje jejich činnost. Využívá se i při léčbě astmatu, nedostatečném mozkovém prokrvení a gangrénách.

  Pozitivní účinky

  • Má blahodárný účinek na krevní oběh a cévy, hlavně v mozku a dolních končetinách
  • Příznivě ovlivňuje paměť a další mozkové funkce
  • Má antioxidační aktivitu, tedy zpomaluje rozvoj změn souvisejících se stárnutím

Banner
Aphrodisia „V“ pro muže Doplněk stravy