Aphrodisia – Imperial VITAMINS

Aphrodisia „V“ pro muže

Aphrodisia „V“ pro muže - doplněk stravy - komplex bylinných výtažků a aktivních látek

Pojďte až na vrchol, zlepšete si postavení!

cena balení
649 Kč s DPH
Distributor produktů: Imperial Vitamins CZ s.r.o., Křenová 479/71, Brno 602 00
 • Návod k použití

  Aphrodisia „V“ pro muže - doplněk stravy

  Pojďte až na vrchol, zlepšete si postavení!

  Použití: Aphrodisia „V“ pro muže - doplněk stravy obsahuje speciální formuli s urychleným nástupem účinku, která pomáhá mužům zkvalitnit erekci 1235 a také zvýšit sexuální touhu a výkon12345. Aphrodisia „V“ pro muže je produkt složený z unikátní kombinace  pěti rostlin z různých koutů světa a L-argininu.*

  Účinky: : Obsahuje extrakt z kořene Maca1, který příznivě ovlivňuje sexuální potenci, sexuální touhu a napomáhá zvyšovat libido. Přispívá ke zvyšování množství a pohyblivosti spermií. Má příznivý vliv na zdravý mužský reprodukční systém. Sibiřský Ženšen2 pomáhá vyvolat a zlepšit erekci. Přispívá k sexuálnímu zdraví. Příznivě ovlivňuje fyzickou a duševní výkonnost. Extrakt z plodů Kotvičníku Zemního3 podporuje sexuální touhu a sexuální výkon. Má příznivý vliv na mužský močový a reprodukční systém. Extrakt z kořene Muira puama4  přispívá k fyzické a psychické odolnosti.  Extrakt z listů Ginkgo biloba5 přispívá ke správnému prokrvení orgánů.

  Doporučené denní dávkování: 2x denně 1 kapsle po jídle, nebo 2 kapsle najednou 1-2 hodiny před pohlavním stykem. Maximální denní dávka je 2 kapsle.

  Upozornění: Doplněk stravy Aphrodisia „V“ není určen pro děti. Není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosahu dětí! Denní doporučená dávka se nesmí překročit. Doplněk stravy neužívejte po datu minimální trvanlivosti uvedeném na obalu.

  Skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotách 5-25 °C. Doplněk stravy nevystavujte přímému slunečnímu záření.

  Hmotnost: 35,8 g (+/-5%) 60 kapslí

  * Organismus každého muže nebo ženy je jedinečný a výsledky při užívání produktů Aphrodisia V pro ženy a Aphrodisia V pro muže jsou individuální a mohou se u jednotlivých mužů a žen lišit na základě jejich individuálních genetických predispozic, věku a dalších faktorů.

   

  Obsah výživových prvků v 1 kapsli

  (hmotnost)

  Denní dávka 2 kapsle (hmotnost)

  % DDD 2 kapsle

  L- Arginin

  250 mg

  500 mg

  (x)

  Maca Peruánská (Lepidium mayenii) – extrakt z kořeňe

  100 mg

  200 mg

  (x)

  Sibířský Ženšen (Eleutherococcus senticosus) – extrakt z kořene

  100 mg

  200 mg

  (x)

  Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) – extrakt z plodů 

  25 mg

  50 mg

  (x)

  Muira puama (Ptychopetalum olacoides) - extrakt z kořene

  20 mg

  40 mg

  (x)

  Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba) - extrakt z listů

  10 mg

  20 mg

  (x)

  DDD: doporučené denní dávky    % (X) - není určena

  Vyrobeno v USA 

  * Organismus každého muže nebo ženy je jedinečný a výsledky při užívání produktů Aphrodisia V pro ženy a Aphrodisia V pro muže jsou individuální a mohou se u jednotlivých mužů a žen lišit na základě jejich individuálních genetických predispozic, věku a dalších faktorů.

 • Složení

  Kořen Maca

  Obsahuje extrakt z kořene Maca1, který příznivě ovlivňuje sexuální potenci, sexuální touhu a napomáhá zvyšovat libido. Přispívá ke zvyšování množství a pohyblivosti spermií. Má příznivý vliv na zdravý mužský reprodukční systém. 

  Sibiřský Ženšen

  Sibiřský Ženšen2 pomáhá vyvolat a zlepšit erekci. Přispívá k sexuálnímu zdraví. Příznivě ovlivňuje fyzickou a duševní výkonnost. 

  Muira puama

  Extrakt z kořene Muira puama4  přispívá k fyzické a psychické odolnosti.  

  Ginko Biloba

  Extrakt z listů Ginkgo biloba5 přispívá ke správnému prokrvení orgánů.


Banner
Aphrodisia „V“ pro muže Doplněk stravy